APIE MUS

 Įmonė įkurta 1993m. Nuo pat įkūrimo pagrindinė kryptis plastiko gaminiai.
 Kabelio movų liejimas buvo pirmas žingsnis gamyboje. Šie gaminiai buvo itin paklausūs ir reikalingi telekomunikacijų kompanijoms ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje.

 1996 m. buvo įsigyta itališka linija PVC vamzdeliams ir profiliams gaminti. Šis žingsnis atvėrė galimybes ne tik lieti detales, bet ir sukurti naują šaką įmonėje-ekstruzija.

 1997 m. nupirktos ir atremontuotos patalpos, į kurias perkelta gamyba ir sumontuota dar viena ekstruzinė linija kietiems profiliams. Sėkmingai didinant gamybos apimtis ir atsirandant naujiems poreikiams buvo sukurtas antrinių žaliavų perdirbimo cechas, kurio dėka sukurtos naujos darbo vietos ir gamyba be atliekų. Tai leido žymiai sumažinti produkcijos kainą ir išplėsti produkcijos asortimentą statybos sektoriuje.

 2001 m. plečiant gamybą ir norint įvykdyti visus užsakymus, nupirktos patalpos į kurias po renovacijos perkelta gamyba. Sumontuota viso penkios ekstruzinės linijos kietiems ir minkštiems profiliams, o taip pat PVCH vamzdeliams (kembrikams).

 2005 m. paleistas antrinių žaliavų granuliatorius. Jo pagalba antrinės žaliavos perdirbamos į granules. Atsirado galimybė žaliavą naudoti ir liejimui.

 2006 m. sumontuotas automatinis PVC žaliavos maišytuvas, kuris leidžia dar pigiau ir kokybiškiau gaminti reikalingo kietumo ir spalvos žaliavą.

 2008 m. pradėjo veikti dar viena linija, kuri leidžia gaminti itin mažus ekstruzinius gaminius. Tai dar vienas žingsnis naujų produktų gamybai.

 2010 metais sumontuota robotizuota linija profilių gamybai su technologinėmis kiaurymėmis.

 2012 metais įmonė gavo Leidimą gaminti elektros energiją. Pradėjo veikti jėgainė „SAULĖS FORMA“

 Įmonės strategija - ateityje plėsti gamybinius pajėgumus, gerinti gaminamos produkcijos kokybę, diegti naujausias technologijas. Darnus ir jaunas kolektyvas turintis nemažą darbo patirtį, pasirengęs tenkinti užsakovų pageidavimus ir lūkesčius.

 Mūsų kredo: PIRMIAUSIA KOKYBĖ - dėl kainos susitarsim!!!